O službě

Máte zájem o nové zaměstnance, ale máte obavu, zda vaše nové plány budou úspěšné? V tom případě vám nabízíme službu Try & Hire, která je kombinací personálního leasingu a recruitingu. Jedná se o formu zaměstnávání, při které máte možnost nejdříve otestovat schopnosti zaměstnance a kdykoliv se rozhodnout, zda je pro vás lepší uzavřít s ním pracovní poměr nebo zda má být dočasně přiděleným zaměstnancem pracujícím u vás.

Využijte možnost individuální konzultace, kterou získáte pomocí nezávazné objednávky.

Jak služba probíhá

Průběh služby lze popsat v několika bodech. Tyto body Vám pomohou udělat si představu o tom, jak bude služba od začátku probíhat, jaké jsou její jednotlivé prvky a jaké benefity může přinést.

Analýza potřeb

Nejprve zjistíme, jaké zaměstnance potřebujete, co musí umět, jaké jazykové znalosti jsou žádoucí, od kdy pracovníky hledáte a následně společně s Vámi naplánujeme příchod nových posil tak, aby se hladce zapojily do života Vaší firmy.

1. bod

2. bod

Vyhledávání

Na základě získaných informací připravíme kampaň na míru Vašim potřebám. K nalezení vhodných kandidátů naši náboráři využívají všech možných kanálů od pracovních portálů, přes naši databázi uchazečů, reference stávajících pracovníků, média, osobní kontakt či třeba vybudované vztahy přes sociální sítě.

Testování

Naši klienti pochází z různých odvětví a jejich potřeby se liší. Díky pečlivému testování, širokému portfoliu klientů a dostatečnému množství kandidátů můžeme každému našemu partnerovi dodat přesně takové pracovníky, jaké potřebuje a zároveň kandidátům dopřát práci pro zaměstnavatele, u kterého bude spokojen.

3. bod

4. bod

Výběr kandidáta a doba testování

Následně jen stačí vybrat uchazeče, který nejlépe odpovídá Vaší představě o budoucí spolupráci. Práci nového zaměstnance si od nás pronajímáte s tím, že máte kdykoliv možnost spolupráci upravit a přijmout pracovníka do Vašeho kmenového stavu.