O službě

Služba recruiting zabezpečí kvalifikovaný a profesionální výběr vhodných kandidátů podle vašich požadavků a kritérií. Tato služba je komplexní a zahrnuje celou realizaci procesu od specifikace pracovního místa, přes vyhledání vhodných uchazečů, testování podle vašich kritérií, až po prezentaci nejlepších uchazečů o danou pracovní pozici.

Využijte možnost individuální konzultace, kterou získáte pomocí nezávazné objednávky.

Jak služba probíhá

Průběh služby lze popsat v několika bodech. Tyto body Vám pomohou udělat si představu o tom, jak bude služba od začátku probíhat, jaké jsou její jednotlivé prvky a jaké benefity může přinést.

Analýza potřeb

Nejprve zjistíme, jaké zaměstnance potřebujete, co musí umět, jaké jazykové znalosti jsou žádoucí, od kdy pracovníky hledáte a následně společně s Vámi naplánujeme příchod nových posil tak, aby se hladce zapojily do života Vaší firmy.

1. bod

2. bod

Vyhledávání

Na základě získaných informací připravíme kampaň na míru Vašim potřebám. K nalezení vhodných kandidátů naši náboráři využívají všech možných kanálů od pracovních portálů, přes naši databázi uchazečů, reference stávajících pracovníků, média, osobní kontakt či třeba vybudované vztahy přes sociální sítě.

Prověření kandidátů

Následně uchazeče o práci otestujeme. Prověříme jazykové dovednosti, motivovanost, znalost oboru, ověříme reference, případně kandidáta otestujeme dle Vámi dodaných materiálů.

3. bod

4. bod

Představení kandidáta

Ve chvíli kdy jsme si jisti, že je kandidát vhodný právě pro Vaši nabídku spolupráce, představíme Vám jej formou, kterou si zvolíte. Můžeme Vám poslat CV s cennými komentáři a poznatky od našich náborářů, uspořádáme skype konferenci, či osobní výběrové řízení na místě a v čase, které si vyberete. Samozřejmě jsme připraveni poskytnout zázemí našich poboček i přítomnost našich zkušených HR asistentů.

Výběr kandidáta

Následně jen stačí vybrat uchazeče, který nejlépe odpovídá Vaší představě o budoucí spolupráci. Odměna naší společnosti vzniká až po podpisu smlouvy s naším kandidátem.

5. bod

6. bod

Záruka spokojenosti

Velmi stojíme o to, aby naše spolupráce byla úspěšná. Zpravidla výběrové řízení přinese veškeré informace, které jsou potřeba k dobrému rozhodnutí o přijetí/nepřijetí kandidáta.

Pro případ kdy zjistíte, že Vámi zvolený kandidát např. „nezapadl“ do Vašeho týmu připravili jsme tzv. „záruku spokojenosti“. Odchozího uchazeče Vám bezplatně vyměníme za jiného.